Будь на крок попереду - вибирай енергоефективні вікна !

Ми працюємо у сфері продажів, монтажу та сервіса металопластикових та алюмінієвих вікон з 1995 року. Наш досвід дозволяє запропонувати Вам найкращі металопластикові вікна, які відповідають сучасним вимогам технологічності, естетики та енергоефективності.
Менеджери відділу продажів компанії допоможуть Вам правильно підібрати металопластикові вікна в залежності від Ваших потреб.
Наші спеціалісти забезпечать якісний монтаж вікон, а також їх гарантійне і сервісне обслуговування.

ВІКНА

Металопластикові вікна є універсальним рішенням для скління приміщень і конструкцій будь-яких типів. Широкий спектр характеристик дозволить Вам вибрати найкращий варіант, а наші спеціалісти допоможуть зробити кінцевий вибір.

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Зручне конструктивне рішення, яке ідеальне для випадків, коли поворот стулок вікна небажаний або зовсім неможливим. При відкриванні розсувних систем стулки вікна змущуются в сторони у площині проріза.
 

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Також відомі як «прозорі стіни», які є невід’ємною складовою сучасних офісних приміщень. Вони створюють особливу атмосферу, яка дає відчуття відкритості та простору, а також стимулює до креативного мислення.
 

МОНТАЖ ВІКОН

Ми виконуємо монтаж металопластикових вікон та дверей, як за класичною технологією “Типового монтажу”, так і за технологією “Теплого монтажу”.
 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

У нас Ви знайдете все, что дозволить зробити використання Ваших вікон більш практичним і повноцінним, а також надасть їм унікальності.
 

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІКОН

Наша команда надає широкий спектр послуг по технічному обслуговуванню, ремонту, і модернізації будь-яких металопластикових вікон, дверей, розсувних конструкцій будь-якої складності.

Про нас говорять

Спасибо милым «вікновчанам»,
За их работу без изъяна,
За доброту души, сердечность,
Что в этом мире непростом
Не потеряли человечность!!!

P.S. Огромное спасибо!
Пусть из ваших окон,всегда,
льётся солнечный свет,
пусть всегда всем будет тепло и уютно!

Шароварова Людмила
Желаю в наше тяжелое время держаться на плаву и процветания потому, что “Сонячні вікна” – отличная компания.
Малинова Татьяна
За все спасибо!
Успехов в работе!
С уважением, Ваш клиент.
Людмила
Огромное спасибо сотрудникам за оказанную услугу и моментальное решение всех проблем, которые возникли при монтаже окон. Особое спасибо хочу сказать Александру Васильевичу, за внимательное отношение к клиентам Вашей компании.
Ирина
Залишити відгук

Наші клієнти