VSthermo logo(color)

Универсальный подставочный профиль VSThermo

Теплий підставочний профіль VSThermo – розроблений для усунення проблеми промерзання, в нижній частині вікна, при низьких температурах. Виготовлений з матеріалу Neopor концерну BASF високої щільності.
Проводиться три типи теплих подставочной профілю:
– VST-056 – для профільних систем монтажною шириною 70 мм.
– VST-063 – для профільних систем монтажною шириною 76 мм.
– VST-069 – для профільних систем монтажною шириною понад 80 мм.
Необхідний матеріал при використанні технології Теплого монтажу вікон.

Область застосування

Конструкція профілів VSThermo дає можливість застосовувати їх в якості подставочной профілю металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних віконних конструкцій, більшості профільних систем, присутніх на ринку України. Теплий підставочний профіль VSThermo можна використовувати під порогами металопластикових та алюмінієвих дверей, а також в якості підстави розсувних конструкцій.

Презентація продукту

Гібридний полімер VSThermo MS-15

Гібридний полімер VSThermo MS-15 від компанії “Сонячні вікна” призначений для ущільнення деформаційних і монтажних швів. VSThermo MS-15 є основним засобом фіксації при монтажі теплих підставочних профілів VSThermo.

Опорна консоль Foppe_VSThermo

Опорна Консоль FOPPE_VSThermo – система для монтажу вікон в зону утеплювача без теплових мостів.

Схеми використання Foppe_VSThermo в монтажних ситуаціях

Варіанти монтажних схем

Замовляючи монтаж в компанії “Сонячні вікна” , Ви гарантуєте, як швидке і якісне виконання замовлення, так і гарантійне та постгарантійне обслуговування.
“Сонячні вікна” – це команда професіоналів, головна мета якої – задоволений замовник , який з радістю порекомендує нас своїм знайомим. Саме тому ми завжди вдосконалюємо якість обслуговування , враховуючи сучасні тенденції та стандарти . Телефонуйте нам : ( 044 ) 428-05-70 , ( 044 ) 426-80-87 , ( 067 ) 440-61-85 , ( 050 ) 449-24-34 .
м Київ та Київська область