banner-HST-new

Подъемно-раздвижные системы HST 85

Підйомно-зсувні системи – це широкі виходи, багато світла і свіже повітря. Чи не можливо переоцінити переваги підйомно-зсувних систем. Це принципово нові і досконалі розсувні конструкції дозволяють створювати герметичні розсувні двері дуже великого розміру.

Система HST 85 застосовується для скління зимових садів, терас, басейнів і багатьох інших приміщень. Така система може замінити одну із стін спальні або вітальні, зробивши її більш світлою і просторою.

Завдяки особливій системі навішування, конструкція може витримувати великі навантаження по вазі на фурнітуру. Відкривання розсувних дверей відбувається при приподнимании стулки. Переваги такої системи в тому, що вона дає можливість зробити практично розсувні «стіни» при цьому зберігаючи відмінну герметичність і теплоізоляцію.

Принцип роботи грунтується на зсуві однієї стулки за іншу при розкритті, тому, розорювання прорізу на всю ширину при використанні такої системи неможливо

1. Елегантний дизайн ззовні та всередині

Пустіть світло у Вашу оселю! Залиті сонцем кімнати і красивий вид з вікна на природу – все це можливо разом з підйомно-розсувними системами HST 85. Вони спеціально розроблені для виходу на терасу, балкон або в сад. Системи з найбільшими розмірами 6,50 м x 2,80 м легко відкриваються і закриваються, чи не утрудняючи вихід на вулицю. Ще однією перевагою даної системи полягає в можливості раціонального використання простору за рахунок того, що пересування стулок відбувається в одній площині, тому конструкція не займає вільного простору і не закриває огляд.

3. Преображення зовнішнього вигляду Вашого будинку

Вам пропонується широкий вибір декоративних плівок і алюмінієвих накладок. З їх допомогою Ви підберете підходящий саме для Вашої оселі дизайн, яким ви залишитеся задоволені.

Технічні характеристики

Висока стійкість до будь-яких погодних умов, прекрасний захист від злому, відмінна звукоізоляція – все це визначає унікальність підйомно-розсувних систем HST 85.

  • Можливість провітрювати приміщення за допомогою системи відкидання або зсуву стулки в сторону, за рахунок чого не «крадеться” простір всередині приміщення;
  • Грібковідние цапфи (притиски) для підвищеної зламобезпечних;
  • Вага легко керованою стулки до 400 кг;
  • Герметична система і, як наслідок, відсутність протягів;
  • Ширина 780-3000 мм, висота 1200-2600 мм;
  • Максимальна ширина конструкції може досягати 12000 мм при відсутності глухих стулок;
  • Дверний поріг відповідає вимогам щодо безперешкодного пересування інвалідів, при цьому перевищує стандарти з енергозбереження;
  • Клас безпеки до RC2.

hs_shema-short
[RICH_REVIEWS_SNIPPET id=”40″ category=”page”]

Отзывы

[RICH_REVIEWS_SHOW id=”40″ category=”page”]

[RICH_REVIEWS_FORM category=”page”]

Замовляючи монтаж в компанії “Сонячні вікна” , Ви гарантуєте, як швидке і якісне виконання замовлення, так і гарантійне та постгарантійне обслуговування.
“Сонячні вікна” – це команда професіоналів, головна мета якої – задоволений замовник , який з радістю порекомендує нас своїм знайомим. Саме тому ми завжди вдосконалюємо якість обслуговування , враховуючи сучасні тенденції та стандарти . Телефонуйте нам : ( 044 ) 428-05-70 , ( 044 ) 426-80-87 , ( 067 ) 440-61-85 , ( 050 ) 449-24-34 .
м Київ та Київська область