Перегородки , представлені в асортименті компанії « Сонячні вікна » стануть ідеальним рішенням , коли потрібно розділити велике приміщення на функціональні сектори , при цьому надати йому виняткової ергономічності і естетичності . Як офісні , так і суцільноскляні перегородки , допоможуть зробити Ваш офіс сучасним і відкритим . Ці технології активно використовуються в ТОП – компаніях світового рівня . Наші менеджери допоможуть розібратися у всіх тонкощах даних конструкцій , а наші фахівці реалізують « будь-які » ідеї на вищому рівні .

Наші клієнти

Замовляючи монтаж в компанії “Сонячні вікна” , Ви гарантуєте, як швидке і якісне виконання замовлення, так і гарантійне та постгарантійне обслуговування.
“Сонячні вікна” – це команда професіоналів, головна мета якої – задоволений замовник , який з радістю порекомендує нас своїм знайомим. Саме тому ми завжди вдосконалюємо якість обслуговування , враховуючи сучасні тенденції та стандарти . Телефонуйте нам : ( 044 ) 428-05-70 , ( 044 ) 426-80-87 , ( 067 ) 440-61-85 , ( 050 ) 449-24-34 .
м Київ та Київська область