Ми проводимо заміну морально-застарілих склопакетів на сучасні енергоефективні або мультифункціональні склопакети без заміни вже встановлених вікон.У середньому заміна всіх звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям забезпечує економію витрат на опалення до 35%. Таке скло окупиться вже в перший рік.

Енергосберігаючі однокамерні склопакеты

До даної групи можна віднести однокамерні склопакети з енергосберігаючим склом. Заміна таких склопакетів рекомендується в вікнах з однокаменими звичайними склопакетами товщиною 24мм, якщо неможливо визначити профільну систему або профільна система не випускається і немає можливості замінити штапики і виготовити більш широкий склопакет.

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональний склопакет об’єднує функції теплоізоляції і сонцезахисту. Подвійна функціональність покриття на склі утворює своєрідний бар’єр для тепловтрат, з одного боку, і відображає сонячне випромінювання максимально, наскільки це можливо, з іншого. Витрати на обігрів та охолодження приміщень знижуються, комфорт зростає завдяки чудовим теплоізоляційним характеристикам. Зона в безпосередній близькості від вікна використовується повною мірою. Високий рівень світлопропускання підвищує використання денного світла і зменшує використання штучного освітлення. Таке покриття – величезний внесок у програму енергозбереження.

Енергоефективні двухкамерні склопакети

Енергоефективні двокамерні стклопакети – інноваційний продукт, забезпечуючий теплоізоляційні властивості скління. Заміна застарілих склопакетів на енергоефективні значно знижує витрати на обігрів приміщення, що призводить до істотного зниження споживання енергоресурсів.