Жалюзі горизонтальні алюмінієві

жалюзи_аллюминиевые

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – це типова риса сучасного офісу, оформлених в строгому, класичному стилі, це найкраще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер’єру. Простота у догляді, експлуатації, стали незаперечною перевагою для встановлення алюмінієвих жалюзі в будь-якому приміщенні. Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер’єру.

Алюмінієві жалюзі поєднують в собі міцність, простоту і красу і в той же час є найдоступнішими за ціною. Вони зручні і актуальні в будь-якому інтер’єрі і на будь-якому вікні.

Переваги горизонтальних алюмінієвих жалюзей:

  • Простота і надійність. Виготовлені з алюмінієвих пластин, ламелі горизонтальних жалюзі досить міцні, не схильні до теплових впливів і вологи. Вони не вигоряють на сонці і не деформуються від води.
  • Універсальність. Алюмінієві жалюзі можна використовувати в будь-якому приміщенні – як в офісі, так і вдома. Вони не пошкоджуються від підвищеної вологості на кухні, і не вбирають жир і запахи.
  • Різноманітність кольорів. Окрім звичного білого кольору, алюмінієві жалюзі можуть бути будь-яких кольорів і відтінків. Ви зможете підібрати колірну гамму або малюнок, відповідний саме Вам.
  • Невибагливість. Алюмінієві жалюзі досить прості у догляді. Навіть якщо ламелі жалюзі забруднилися, Ви легко зможете їх очистити за допомогою ганчірки або пилососа.

Жалюзі вертикальні

Вертикальные жалюзи

Вертикальні жалюзі – ідеальним чином поєднує в собі найбільш цікаві рішення для створення неповторного інтер’єру завдяки високій якості матеріалів, багатій палітрі кольорів, обширному вибору фактур, їх гнучкості і невеликій вазі, а також низької вартості, жалюзі з тканини по праву є найпопулярнішим матеріалом вживаному у виготовленні жалюзі. Додаткові властивості – стійкість до забруднень, водостійкість, не лише управління світлом, але і високий ступінь світловідбивання.

 

Жалюзі вертикальні мультифактурні

Мультифактурні жалюзі – цікавий елемент інтерьера сучасних приміщень. По Мультифактконструктивному типу це звичайні вертикальні жалюзі з ламелями, комбінованих із різноманітних пластиків і тканин.

Великий асортимент матеріалів ламелей таких жалюзі дозволяє виконувати оригінальні малюнки в різній колірній гамі для різних інтер’єрів.

Замовляючи жалюзі в “Сонячних вікнах“, наші фахівці проконсультують вас з всі интерисуют питань і допоможуть підібрати найбільш підходящі жалюзі для вашого будинку.