• VS Portal2
  • розсувні системи
  • параллельно-раздвижная система

Свіже повітря, світло і велика свобода пересування, а з ними – комфорт і кращу якість життя для всієї родини – ось що отримують споживачі, вибравши паралельно-зсувні системи. Але в першу чергу Ви отримуєте надійну і якісну механіку, реалізовану в системі VS PORTAL, яка буде бездоганно служити Вам багато років.

Система VS PORTAL є паралельно-зсувними системами. Стулки тут можуть зрушуватися убік паралельно рамі і відкидатися для провітрювання приміщення.

Простий поворот ручки на 90 ° м’яко і легко переводить стулку в відкинуте положення. Більший поворот рукоятки дає можливість зрушити стулку в сторону і відкрити дверний проріз. І все це при тих перевагах, які Ви зможете виявити самі і оцініть їх по достоїнству.

Паралельно-зсувні системи VS PORTAL допоможуть вам заощадити місце при відкриванні дверей, балкона або іншого отвору, а так само зробити широку панораму.

Ми пропонуємо дві модифікації розсувних систем VS PORTAL:

Паралельно-розсувні системи PSK Z-200

PSK 200-ZPLUS з напівавтоматичним управлінням для великих та важких стулок маса яких до 200 кг

  • veka-banner-2

Паралельно-розсувні системи PSK 160 plus

PSK 160PLUS Комфорт: просте і надійне управління за допомогою візка зі спеціальним пружинним механізмом

– можливість провітрювати приміщення за допомогою системи  відкидання або зсуву стулки в сторону, за рахунок чтого не “скрадається” простір всередині приміщення.
– грибковдні цапфи (прижими) для більш високої взломобезпеки;
– несуща здатність фурнітури до 160 кг.
– может применяться для любого материала изделия – дерева, ПВХ, алюминия.
– герметичная система и, как следствие, отсутствие сквозняков.
psk_shema