Підвіконня WERZALIT

werzalit подоконники

Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині вже більше 40 років за унікальною запатентованою у всьому світі технології. Подрібнена деревина, werzalit змішана в певній пропорції з свіжовирублених листяних і хвойних порід дерев, виключно з рідних лісів Німеччини змішуються з полімерними смолами і пресуються у формах під високим тиском і при високих температурах.

У результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, який піддається строгому контролю якості з використанням різних методів і рівнів тестування (кип’ятінню, впливу ультрафіолету, а також впливу екстремальних хімічних і механічних навантажень).

Наша компанія використовує підвіконня Werzalit серії Exclusiv. Підвіконня Werzalit гармонійно поєднуються як з пластиковими, так і з дерев’яними вікнами. Класично оформлені підвіконня Серії Exclusiv володіють великими функціональними можливостями, мають прекрасну форму, завдяки інтегрованому носику (від 34 мм), 17 видів декорів дають різноманітні можливості для оформлення.

До речі, саме ця серія підвіконь продаються краще за інших в Європі.

Підвіконня DANKE

DANKE подоконники

Підвіконня DANKE – це:
широкий вибір якісних ексклюзивних декорів поверхні – від простого білого до дорогих видів мармуру і дерева. Підвіконня DANKE підійде до будь-якого інтер’єру, зробивши його ще більш ексклюзивним і респектабельним

ідеально гладка акрилова поверхня, стійка до утворення подряпин і гарячим предметам
оригінальна запатентована конструкція
абсолютна вологостійкість і паростойкость
Підвіконня DANKE будуть чудово поєднуватися як з пластиковими вікнами, так і з дерев’яними вікнами.
Встановіть підвіконня торгової марки DANKE – і Ваші вікна перетворяться з просто металопластикових вікон в стильний елемент інтер’єру!

Гарантія 10 років
від заводу-виробника:

в разі необхідності, наш фахівець негайно виїжджає на об’єкт, вивчає ситуацію і складає акт, на підставі якого оплачуються відновлювальні роботи. Такі представники заводу є в кожному регіоні.