Верхньопідвісна система  – це краса та функціональність в одному. Основна перевага системи підвісних дверей  – відсутність нижньої направляючої. Завдяки чому в цілості зберігається покриття Вашої підлоги. Мабуть, нікому не подобається, коли двері голосно гримають або скриплять. З дверями, які зібрані за допогою алюмінієвого профілю, який використовується у верхньопідвісній системі – такого не буває. Технологія виробництва підвісної системи гарантує безшумне і плавне ковзання дверей. Систему верхньопідвісних дверей краще всього використовувати для:

  • рішення проблем перекриття дверних отворів в квартирах з вузькими коридорами;
  • створення гардеробних кімнат без необхідності будівельних робіт;
  • розділення кімнат на окремі приміщення.

Однак компанія “Сонячні вікна” звертає Вашу увагу, що розсувні двері не забезпечать надійний ізоляцію від пилу і шуму, а також не убережуть від проникнення в приміщення сторонніх запахів і осіб.

Замовляючи монтаж в компанії “Сонячні вікна” , Ви гарантуєте, як швидке і якісне виконання замовлення, так і гарантійне та постгарантійне обслуговування.
“Сонячні вікна” – це команда професіоналів, головна мета якої – задоволений замовник , який з радістю порекомендує нас своїм знайомим. Саме тому ми завжди вдосконалюємо якість обслуговування , враховуючи сучасні тенденції та стандарти . Телефонуйте нам : ( 044 ) 428-05-70 , ( 044 ) 426-80-87 , ( 067 ) 440-61-85 , ( 050 ) 449-24-34 .
м Київ та Київська область